Om oss

Aexpo AS er et visuelt kommunikasjonsbyrå og totalleverandør av skilt og reklameløsninger.

Vårt hovedmarked er Norge, men vi har lang erfaring med leveranser av ulike skilt- og profileringsoppdrag over hele Europa.

Med over 15 000 skiltleveranser til små og store kunder i privat og offentlig sektor har vi opparbeidet oss en solid kunnskap og erfaring om hvordan vi kan synliggjøre våre kunders merkevarer på en best mulig måte.

Vi ønsker å være en aktør i markedet som er ledende på tilgjengelighet, kvalitet og service, i tillegg til å kunne tilby våre kunder konkurransedyktige priser.

Vår jobb er å gjøre din merkevare synlig – kontakt oss og bli #Aexponert

Andreas Skogrand

Andreas Skogrand

Kreativ leder / Partner


andreas@aexpo.no
+47 924 55 732

Aleksander Skogstad

Aleksander Skogstad

Senior prosjektleder / Partner


aleksander@aexpo.no
+47 922 16 800

Dag Simonsen

Dag Simonsen

Salgs- og markedsansvarlig / Kommunikasjonsrådgiver

dag@aexpo.no
+47 924 37 323

Even Halle Dragsten

Even Halle Dragsten

Grafisk designer

Avd. Trondheim

even@aexpo.no

+47 917 92 140

Glen Peter Møller

Glen Peter Møller

Prosjektleder / Salg

Avd. Trondheim

glen@aexpo.no
+47 414 47 979

Nicolas Santamarta

Nicolas Santamarta

Prosjektleder / Salg

Avd. Trondheim

nicolas@aexpo.no

+47 915 41 665